Det er dog utroligt, som man kan glemme sig selv, verden og alt mulig andet. Jeg har brugt Photoshop i mange år til billedbehandling, men jeg har aldrig sat mig ret meget ind i alle de andre funktioner i programmet. Nu har jeg jo fået en blog 😉 så jeg har været i gang med baggrunde, pensler og jeg skal komme efter dig. På nettet er der rigtig mange steder, hvor man kan downloade helt nye baggrunde og pensler, som man slet ikke vidste, at man manglede, og når først jeg kommer i gang, så går tiden altså – men hold op hvor går den godt.
0




Jeg må også se om jeg kan finde tiden til, at sætte mig ind i tingene. Synes bare der er så meget andet at bruge livet på for tiden. Men engang….. tror jeg nok..
Her er blevet rigtig fint 🙂
Jeg synes næsten, det er det vigtigste i mit liv – altså også kun næsten 😉
Ti hi.. *SS*
Kender godt “problemet”! Tiden burde nulstilles når pc´en startes op, for den er en kæmpe tidsrøver.
Jeg undrede mig forøvrigt i aftes over at det var længe siden der havde været indlæg fra dig!! Jeg har dig meldt til bloglines, men det kunne jo være jeg skulle melde din nye side på, for at få besked 🙂 Hvor dum kan man være *G*. Så nu er jeg igen opdateret hos dig.
Hej Gitte – dejligt at “se” dig igen 😉 – er du fuldstændig vild i varmen, hvor den pc dog tager ens tid, familien ser meget til min ryg 🙂
Jeg bør vist holde mig fra at følge trop; bruger allerede megen tid ved computeren 😀
Nogle gang så tror jeg, at det smitter – en god ide som skal udforskes, og jeg er tabt for omverdenen. 😉